Destek Hizmetleri

Sağlık Hizmetleri

Öğrencilerimizin sağlık sorunlarına anında müdahale edilmesi, gerekli önlemlerin alınması amacıyla okulumuzda bir hemşirenin hizmet verdiği sağlık servisimiz bulunmaktadır.

Anında müdahale gerektiren acil durumlarda öğrenci, öğretmen ve hemşire kontrolünde en yakın sağlık merkezine ya da hastaneye ulaştırılır. Veli mutlaka haberdar edilir. Veliye ulaşılamadığı durumlarda Okul, tıbbi gerekleri yerine getirmeye çalışır.

 

Servis Hizmetleri

ODTÜ Geliştirme Vakfı Mersin Okullarında öğrenci servis hizmetleri, yapılan yıllık sözleşmeler çerçevesinde, sıkı bir gözetim ve işbirliği içinde yürütülmektedir. Servis hizmetleri, "AMAÇ TUR" firması tarafından sağlanmaktadır.

Öğrencilerimiz okul çıkışında servislere sınıf öğretmenleri ve nöbetçi öğretmenler gözetiminde ve denetiminde bindirilir. Sabahları ise bu öğrencileri, nöbetçi öğretmenler karşılar ve onları sınıflarına yönlendirir. Okul Öncesi ve İlkokul servislerinde sürücü dışında, öğrencilere yardımcı olan bir görevli bulunmaktadır.

Ücretleri semtlere göre 4 ayrı basamakta belirlenmekte; ücret ödemeleri veliler tarafından servis şirketine yapılmaktadır.

Ulaşım firması, okul başlamadan önce hazırlık yaparak öğrencinin hangi serviste olduğunu, sabah alınış ve akşam bırakılış saatini veliye bildirir.

Güzergah, saat ve araç koltuk sayılarının oluşturulabilmesi için her eğitim - öğretim yılında en geç 01 Eylül tarihine kadar servis kayıtlarının yapılması büyük önem taşımaktadır.

Okulun açıldığı ilk gün, sabah öğrenciler velileri tarafından getirilir.

 

İletişim Bilgileri

AMAÇ TUR: www.amacturizm.net

Tel. No.: 0536 640 03 62

E - posta: ayseozen33@gmail.com

 

 

Yemek Hizmetleri

ODTÜ Geliştirme Vakfı Okullarında yemek hizmetlerinin, sağlık ve beslenme koşullarına, öğrencilerimizin yaş ve gelişim düzeylerine uygun bir şekilde yürütülmesi temel ilkemizdir.

ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Mersin Okullarında yemek hizmetleri, ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. tarafından verilmektedir. Aylık yemek listeleri, diyetisyen tarafından hazırlanmakta ve komisyon tarafından incelenmektedir. Öneriler doğrultusunda gerekli değişiklikler yapıldıktan sonra listeler kesinleşmekte, internet sitemizde yayınlanmaktadır.

Yemekler, Okulumuz yemekhanesindeki mutfakta üretilmektedir.

Yemek ücretleri; her yıl belirlenmekte ve ücret ödemeleri veliler tarafından yemek şirketine yapılmaktadır.

İlkokul öğrencilerimizin kantini kullanmalarına, para taşımalarına ve alışveriş yapmalarına izin verilmez. Ortaokul öğrencilerimiz ise yemekhane hizmetinin yanı sıra kantinden de faydalanabilmektedirler.

Öğrencilerimiz yemeklerini kendilerine ayrılmış yemekhanede yiyebilirler.

Okulumuzda, yemek listeleri ve yemekhanedeki hizmetlerle ilgili, öğrencilerimizden ve velilerimizden sürekli geri bildirimler alınmakta; her dönem müşteri memnuniyeti anketleri uygulanmakta, görüş ve öneriler doğrultusunda düzenlemeler yapılmaktadır.

İletişim Bilgileri

ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.: www.tr.issworld.com

Tel. No: 0536 882 27 41

E-Posta: osman.bagsiz@tr.issworld.com

Çağrı Merkezi: 4442477

 


Üniversiteler Mahallesi Ihsan Dogramaci Bulvari No:5 06800 ODTÜ - Çankaya / ANKARA

+90 312 210 1182 (PBX) FAX +90 312 210 1435 info@odtugvo.k12.tr

2019 ODTÜ Gelistirme Vakfi Okullari Designed by Activate

Yukarı.