Kayseri Okulları

“23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI”

Tam 102 yıl önce çocuklarımıza bağımsız bir geleceğin armağan edildiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir gurur ve coşkuyla kutladık. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızla başlayan programımız, günün anlam ve önemini belirten konuşmalarla sürdü. İlkokulun tüm kademelerinde yer alan öğrencilerimizin sınıf gruplarıyla hazırladıkları farklı dans gösterileri, Step Takımımız, Culture Kulüp öğrencilerimiz ve Jimnastik Takımımızın gösterileriyle renklenen programımız, Okul Orkestrası ve Koromuzun coşku dolu şarkılarıyla bugüne yaraşır mutlulukla sona erdi. Coşkumuzu her 23 Nisan günü daha ileri taşıyarak Atamızın armağanına sahip çıkan çocuklar yetiştiriyoruz.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.
 
"23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkusu" videosu için tıklayınız.
 
Tören Fotoğrafları için tıklayınız.
 
"GELECEK MİNİK ELLERE EMANET"
“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Haftası” kapsamında, İlkokul öğrencilerimize yönelik “Geleceğimiz Minik Ellere Emanet” temalı el baskısı etkinliği gerçekleştirildi. Minik bedenlerin minik ellerinden dökülen tüm izler, geleceğe rengarenk umutlar, başarılar, aydıklıklar taşıyan birer söze dönüşerek sınıf hatıralarında yerlerini aldılar.
 
"Gelecek Minik Ellere Emanet" videosu için tıklayınız.
 
“ÇOCUK ŞENLİĞİMİZ”
‘23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ etkinlikleri kapsamında tören programımızın ardından okulumuz bahçesinde “Çocuk Şenliği” gerçekleştirildi. Hacivat ve Karagöz Gösterisi, Sihirbaz Gösterisi, Sosis Balon Show, Çizgi Film Karakterlerinin Çocuklarla Yüz Boyama Etkinliği ve çocuklarımız için hazırlanan birçok sürprizin yer aldığı etkinliklerde öğrencilerimiz, şenlik boyunca bol bol eğlenerek, günlerinin tadını doya doya çıkardılar.
 
Çocuk Şenliği Fotoğrafları için tıklayınız.
 

Üniversiteler Mahallesi Ihsan Dogramaci Bulvari No:5 06800 ODTÜ - Çankaya / ANKARA

+90 312 210 1182 (PBX) • FAX +90 312 210 1435 • info@odtugvo.k12.tr

© 2019 ODTÜ Gelistirme Vakfi Okullari • Designed by Activate

Yukarı.