Kayseri Okulları

ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL KAYSERİ ANADOLU LİSESİ İLK MEZUNLARINI VERDİ

1999 yılından bu yana farklı kademelerde birçok mezun veren ODTÜ Kayseri Koleji, ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Kayseri Anadolu Lisesi olarak ilk mezunlarını vermenin haklı gururunu ve coşkusunu gerçekleştirilen “2022 Lise Mezuniyet Töreni” ile kutladı. Mezuniyet Törenimize katılımlarıyla bizleri onurlandıran İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan TELTİK’e, ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Kurucu Temsilcimiz Sayın DENİZ KESKİN’e ve ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları İngilizce Koordinatörümüz Sayın Aslıhan EREMREM’e teşekkürlerimizi sunarız.
 
Video izlemek için tıklayınız.
 
ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Kayseri Anadolu Lisesi 2021-2022 mezunlarını okulumuzda düzenlenen görkemli bir törenle yeni yaşamlarına uğurladı.
Gururun, coşkunun, mutluluğun ve hüznün bir arada yaşandığı törenimiz, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. Okul derecelerinin açıklanmasının ardından okul birincimiz Güneş TÜRKÖZ’ün kütüğe plaket çakma seremonisiyle süren programımız, öğrencilerimize sembolik diploma, flama ve plaketlerinin verilmesi ve öğrenci konuşmalarıyla devam ederken duygusal dakikalar yaşandı. Okul Aile Birliği Başkanımız Sayın Şükrü Taner AZGIN, mezun öğrencilerimize hediyelerini takdim etti ve mezunlarımız 11. sınıf öğrencilerimize bayrak ve flamalarını teslim ettiler.
Öğrencilerimiz, mezuniyetimizin simgesi olan püskül çevirme seremonisinin ardından keplerini gurur ve mutlulukla havaya attılar.
Yolunuz açık olsun...
 

Üniversiteler Mahallesi Ihsan Dogramaci Bulvari No:5 06800 ODTÜ - Çankaya / ANKARA

+90 312 210 1182 (PBX) • FAX +90 312 210 1435 • info@odtugvo.k12.tr

© 2019 ODTÜ Gelistirme Vakfi Okullari • Designed by Activate

Yukarı.